Seltskonnatantsukursused - Argentiina tango kuu Tallinnas T1-s

Avasta lummav Argentiina tango T1 keskuses!

Veebruaris seltskonnatantsude kursuste raames on midagi erilist – tango kuu!

Tere tantsuhuvilised!

Veebruaris meie seltskonnatantsude kursuste raames algab midagi erilist – tango kuu! Sel kuul suuname tähelepanu ühele tantsustiilile, mis on võlunud tantsijaid kogu maailmas – Argentiina tango.

Argentiina tango on kaunis ja kirglik tantsustiil, mis on pärit Buenos Airese tänavatelt, mis on leidnud tee tantsusaalidesse üle maailma. Selle ainulaadne olemus, kirev ajalugu ja emotsionaalne väljendus muuudavad selle üheks erilisemaks tantsuks.

See on tants, mis väljendab kirge, armastust ja vabadust.

Argentiina tangos on tähelepanu detailidel. Kursus keskendub põhilistele tehnikatele, mis aitavad tantsijatel luua stabiilse ühenduse partneriga ja parandada üldist liikumisoskust. Tehnika on oluline, kuid samas julgustatakse ka individuaalset eneseväljendust ja improvisatsiooni. Tango sisaldab mitmeid tehnilisi elemente, mis nõuavad osavust ja täpsust, muutes selle väljakutseks ja samas ka nauditavaks õppimiseks.

See on tants, mis väljendab kirge, armastust ja vabadust. Argentiina tango võimaldab tantsijatel nautida täielikku kohalolu ja vabaneda argielu muredest.

Siin on mõned põhjused, miks inimesed armastavad argentiina tangot:

  • Kirg ja Romantika: Argentiina tango on tuntud oma kirgliku ja romantilise olemuse poolest, tuues tantsijates esile emotsioonid ja läheduse.
  • Tunnetus: See tants paneb rõhku partnerite tunnetusele ja kohalolule, muutes tantsu intiimseks ja nauditavaks kogemuseks.
  • Improvisatsioon: Argentiina tangos on ruumi improvisatsioonile ja individuaalsele väljendusele, pakkudes tantsijatele vabadust.
  • Kogukond ja sotsiaalne aspekt: Tango kogukond on tugev ja sotsiaalsed tantsuõhtud loovad võimaluse kohtuda uute inimestega ning jagada kogemusi.

 

Argentiina tango kursuse info

Kui oled otsinud võimalust avastada uut tantsustiili või lihtsalt veeta meeldejäävat aega koos kaaslasega, siis Argentiina tango kursus T1 keskuses on ideaalne valik.

Kursus algab 8. veebruaril ja lõpeb 7. märtsil 2024. Liitu meiega ja avasta rõõm tantsimisest! Kursusel osalejate arv on piiratud, seega kiirusta ja pane nimi kirja juba täna!

Hind kursuse eest on 75 eurot osaleja kohta!

Tango kursuse ajad:

  • 08.02 kell: 18.30-19.30
  • 15.02 kell: 18.30-19.30
  • 22.02 kell: 18.30-19.30
  • 07.03 kell: 18.30-19.30
Pane kirja kursusele