Tantsutrenn lastele

Tantsulaager

Tantsulaager keskendub tantsimisele ja oluliste eneseväljendusoskuste õpetamisele ning arendamisele läbi lõbusate tegevuse.
Lisaks toimuvad põnevad loengud tantsuajaloost, erinevatest tantsustiilidest, nende kujunemisest ja tantsust üldiselt.

Mida tantsulaagris õpitakse?

Laagris õpitakse erinevaid tantsustiile; tehakse tutvust nii peotantsude, show- ja diskotantsude ja paljude muudega. Iga trenn on nagu unikaalne ringkäik tantsumaailmas, täis avastamisrõõmu ja õppimist.

Õpe arendab laste üleüldist liikumisoskust, toetab individuaalset arengut nii füüsilisel kui loomingulisel tasandil positiivses ja toetavas keskkonnas. Läbi mängude ja vahvate harjutuste tegeletakse tantsulaagris nii koordinatsiooni ja kehahoiaku, kui enesekindluse ja julguse arendamisega.

Eesmärk on aidata lastel läbi õpitava avastada oma loomingulist potentsiaali. Tantsulaagris meisterdatakse, joonistatakse, mängitakse – kõige selle käigus õpitakse paljusid huvitavaid fakte põnevast tantsumaailmast.

Kellele meie tantsulaagrid sobivad?

Tantsulaagrisse on oodatud lapsed vanuses 6–12 aastat – vanuserühm võimaldab treeningute raskustaset kohandada vastavalt laste füüsilisele ja emotsionaalsele arengule.

Tantsulaager on suurepärane võimalus neile, kellele meeldib liikumine ja tants.

Registreerige oma laps tantsulaagrisse juba täna ning pakkuge talle sellel suvel vahvat ja harivat teekonda tantsumaailmas.

Tantsulaagri päevakava

Laagripäev algab kell 10.00 ja lõppeb kell 17.00

10.00                 kogunemine
10.15–11.15     trenn
11.30–12.15     mängimine/meisterdamine
12.30–13.30     lõuna
13.30–14.30     trenn
14.45–15.45     mängulised/harivad tegevused
16.00–17.00     trenn

Treener Mari Piksar

Mari Piksar, endine rahvusvahelise (S) klassi võistlustantsija, on tantsuspordiga tegelenud peaaegu 30 aastat, millest võistlustantsijana 13 aastat ja treenerina üle 15 aasta.
Maril on Eesti Olümpiakomitee 6. taseme võistlustantsutreeneri kutse.

5648 2568

mari@peotantsud.ee

Treener Mari Piksari lugu

  Valige sobiv laager, seejärel osalejate arv ja registreerige oma laps laagrisse.

  NB! Märkige märkuste lahtrisse, kui laagrilapsel on mingeid erisusi nt allergiad, haigused, toidutalumatus vms. Kui olete registreerimise kinnitanud on laps laagrisse registreeritud.

  Teie e-posti aadressile saadetakse makseteatis, mille alusel saate tasuda.
  Laagri maksumus on 60 eurot.

  Laagrilapse kott võiks olla võimalikult väike ja kompaktne. Laps võiks laagrisse tulla mugavas riietuses, kaasas tantsusussid, spordijalanõud ja võimlemismatt. Lisaks tuulekindel
  pusa või jope, kui peaks olema jahedam ilm.

  Laagritasu sisaldab erinevaid tantsulaagri tegevusi nii saalis kui õues, lõunasööki ja meisterdamise töövahendeid.
  Laagri lõpetamisel väljastame igale osalejale lõputunnistuse.

  Osalejad arvavad

  Käisin sõbrannaga Bachata Workshopil Viimsis, mida viis läbi särav treener Mari. Varasemalt kokkupuudet bachataga pole olnud, aga soov seda proovida oli juba mõnda aega peas tiksunud, kuna Ladina-Ameerika rütmid on mind alati köitnud. Mari on väga energiline, avatud suhtleja ja väga professionaalne treener. Saime põhisammud selgeks ja nautisime trenni, hoolimata sellest, kui kõik koheselt välja ei ei tulnud. Aitäh!

  Kairit Miina

  Mari teeb oma tööd pühendunult ja põhjalikult, luues lõbusa ja vaba keskkonna. Ta on oma ala meister! Trennid on täielikult kvaliteetaeg iseendaga ja väga hea võimalus arendada oma kehatunnetust. Naistele on see super viis saada parem kontakt oma naiseliku poolega. Mari on oma õpetuses konkreetne ja otsekohene, samas hästi pehme ning ei pane ka kõige vähesema kogemusega inimest tundma saamatuna. Ta hoiab fookust positiivsel, valides vastavalt inimesele tempo ja erinevad õpetusmeetodid. Mari tantsutrennid teevad iga kord tuju heaks!

  Adelle

  Sattusin sellesse imelisse tantsuklassi tänu juhusele ning olen väga tänulik sellele juhusele. Rütmikas, professionaalne, lõbus ja julgustav. Tund aega möödub alati hetkega.

  Kristjan

  Marje Randvee

  Peotantsud tantsukursuse iganädalast trenni ootan alati väga, sest saan sõbraliku ja meeldiva treeneri Mari juhendamisel ning heas seltskonnas nautida tantsimist. Õhtuks suurepärane energialaeng! Minu kui algaja jaoks on väga oluline ka see, et kunagi ei teki tunnet, et ma ei saa hakkama või ma pole piisavalt hea, mina iga kord naudin oma tantsu, kohtume tantsupõrandal!

  Marje

  Evelini tagasiside

  Mari on väga täpne ja tähelepanelik tantsuõpetaja, tema terava silma all ei jää ükski teemant lihvimata. Mul õnnestus Marilt tantsutunde võtta seoses ühe lavastusega, kus pidin olema võimeline tantsima peotantsu nii, et jääks mulje, nagu oleksin seda aastaid harjutanud. Paari kuuga aitas Mari mu täiesti uskumatule tasemele. Tema professionaalsus viib kahtlemata sihile!

  Evelin

  Gerli

  Seltskonnatantsukursus Mari käe all oli väga inspireeriv ja tujutõstev. Õppetempo oli täpselt paras, muusika haarav ja tund möödus märkamatult. Rõõm partneriga veedetud kvaliteetajast kestis nädalaid.

  Gerli

  Triin

  Mari seltskonnatantsu tunnid on kõike, mida üks tantsust võlutud hing võiks soovida. Tunnid on hästi struktureeritud, seal ei võeta korraga liiga palju ette ja seetõttu on õnnestumine kergem ja tantsurõõmu palju. Iga tundi saadab Mari lahke ja motiveeriv olek, mis tekitab tunde, et kõik on oodatud ja igaüks võib olla tantsija.

  Triin

  Maria Otsa

  Rühmatrennides on Mari silmad kõikjal ja ta jõuab iga tantsija juurde, et aidata teda just selle harjutuse või tantsufiguuriga, mis hetkel vajab enam tähelepanu ja lihvimist. Mari on energiline treener ja nakatab oma energiaga ka teisi, seega peale tema trenni on tunne, et oled energiat kõvasti juurde saanud, mitte ära andnud. Aitäh nende imeliste tantsutundide eest!

  Maria

  Blogi

  Veebruaris seltskonnatantsude kursuste raames on midagi erilist – tango kuu!
  Seltskonnatantsukursus on suurepärane viis ühendada meelelahutus ja liikumine, luues samal ajal erilisi mälestusi.
  Bachata kursuse sari koosneb 4 treeningust, mis avab ukse sensuaalsele ja emotsionaalsele tantsumaailmale.
  Salsa kursuste sari, kus neljast treeningust koosnev programm viib osalejad kaasa ladina rütmidesse.