Firmapeod

Firmapeod

Kas soovite oma firmapeo muuta meeldejäävaks ürituseks,
mis loob positiivse meeleolu ja ühendab töökaaslasi?

Edukate firmapidude saladused

Edukad firmapeod ei ole enam lihtsalt üritused, kus inimesed istuvad lauas ja kuulavad kõnesid.

Tänapäeval otsivad ettevõtted uusi tegevusi, et meeldejäävaid üritusi korraldada. Tants, olgu see interaktiivse õpetuse või professionaalsete tantsijate esinemise näol, on midagi, mis sisustab peoõhtu toreda tegevusega ja aitab kaasa ettevõtte kultuuri tugevdamisele.

Traditsioonilistest firmapeost eristumiseks pakume teie üritusele oma professionaalset tantsuõpetuseteenust. Meie eesmärgiks on teha teie firmaüritus sündmuseks, mida kõik mäletavad ja millest räägitakse veel kaua pärast selle toimumist. Võtke meiega ühendust ja avastage, kuidas tants võib muuta tavalise firmaürituse millekski eriliseks!

Võta ühendust

Firmapeod, mis jäävad meelde

Firmapeod pole lihtsalt kokkusaamised, need on sündmused, mis aitavad tugevdada meeskonna ühtekuuluvust ja sidet. Tavalised firmapeod võivad sageli tunduda liiga tuttavlikud, nagu liiguksid kordi käidud radadel. Miks mitte muuta rutiinne kokkusaamine milleski eriliseks, et see jääks pidulistele kauaks meelde? Meie eesmärk on tuua põnevust ja sära teie järgmisse firmaüritusse.

Olgu teil soov interaktiivse tantsuõpetuse, muljetavaldava esinemise või lihtsalt meelelahutusliku tantsuõhtu järele – oleme valmis seda teile pakkuma. Toome teie firmapeole ainulaadse elamuse, mis jääb kauaks meelde. Meie kogenud tantsupedagoogid loovad sundimatu ja lõbusa õhkkonna, õpetavad osalejatele erinevaid tantse ning seovad lõpuks kõik tegevused kokku ühtseks meeleolukaks tervikuks. Oma tantsuteenusega loome need hetked, mis eristavadki erilist üritust tavalisest.

Pakume oma teenust ka inglise keeles, seega keelebarjäär ei takista meie koostööd.

Võtke meiega ühendust ja lubage meil muuta teie järgmine firmaüritus meeldejäävaks!

Võta ühendust

Osalejad arvavad

Käisin sõbrannaga Bachata Workshopil Viimsis, mida viis läbi särav treener Mari. Varasemalt kokkupuudet bachataga pole olnud, aga soov seda proovida oli juba mõnda aega peas tiksunud, kuna Ladina-Ameerika rütmid on mind alati köitnud. Mari on väga energiline, avatud suhtleja ja väga professionaalne treener. Saime põhisammud selgeks ja nautisime trenni, hoolimata sellest, kui kõik koheselt välja ei ei tulnud. Aitäh!

Kairit Miina

Mari teeb oma tööd pühendunult ja põhjalikult, luues lõbusa ja vaba keskkonna. Ta on oma ala meister! Trennid on täielikult kvaliteetaeg iseendaga ja väga hea võimalus arendada oma kehatunnetust. Naistele on see super viis saada parem kontakt oma naiseliku poolega. Mari on oma õpetuses konkreetne ja otsekohene, samas hästi pehme ning ei pane ka kõige vähesema kogemusega inimest tundma saamatuna. Ta hoiab fookust positiivsel, valides vastavalt inimesele tempo ja erinevad õpetusmeetodid. Mari tantsutrennid teevad iga kord tuju heaks!

Adelle

Sattusin sellesse imelisse tantsuklassi tänu juhusele ning olen väga tänulik sellele juhusele. Rütmikas, professionaalne, lõbus ja julgustav. Tund aega möödub alati hetkega.

Kristjan

Marje Randvee

Peotantsud tantsukursuse iganädalast trenni ootan alati väga, sest saan sõbraliku ja meeldiva treeneri Mari juhendamisel ning heas seltskonnas nautida tantsimist. Õhtuks suurepärane energialaeng! Minu kui algaja jaoks on väga oluline ka see, et kunagi ei teki tunnet, et ma ei saa hakkama või ma pole piisavalt hea, mina iga kord naudin oma tantsu, kohtume tantsupõrandal!

Marje

Evelini tagasiside

Mari on väga täpne ja tähelepanelik tantsuõpetaja, tema terava silma all ei jää ükski teemant lihvimata. Mul õnnestus Marilt tantsutunde võtta seoses ühe lavastusega, kus pidin olema võimeline tantsima peotantsu nii, et jääks mulje, nagu oleksin seda aastaid harjutanud. Paari kuuga aitas Mari mu täiesti uskumatule tasemele. Tema professionaalsus viib kahtlemata sihile!

Evelin

Gerli

Seltskonnatantsukursus Mari käe all oli väga inspireeriv ja tujutõstev. Õppetempo oli täpselt paras, muusika haarav ja tund möödus märkamatult. Rõõm partneriga veedetud kvaliteetajast kestis nädalaid.

Gerli

Triin

Mari seltskonnatantsu tunnid on kõike, mida üks tantsust võlutud hing võiks soovida. Tunnid on hästi struktureeritud, seal ei võeta korraga liiga palju ette ja seetõttu on õnnestumine kergem ja tantsurõõmu palju. Iga tundi saadab Mari lahke ja motiveeriv olek, mis tekitab tunde, et kõik on oodatud ja igaüks võib olla tantsija.

Triin

Maria Otsa

Rühmatrennides on Mari silmad kõikjal ja ta jõuab iga tantsija juurde, et aidata teda just selle harjutuse või tantsufiguuriga, mis hetkel vajab enam tähelepanu ja lihvimist. Mari on energiline treener ja nakatab oma energiaga ka teisi, seega peale tema trenni on tunne, et oled energiat kõvasti juurde saanud, mitte ära andnud. Aitäh nende imeliste tantsutundide eest!

Maria

Blogi

Veebruaris seltskonnatantsude kursuste raames on midagi erilist – tango kuu!
Seltskonnatantsukursus on suurepärane viis ühendada meelelahutus ja liikumine, luues samal ajal erilisi mälestusi.
Bachata kursuse sari koosneb 4 treeningust, mis avab ukse sensuaalsele ja emotsionaalsele tantsumaailmale.
Salsa kursuste sari, kus neljast treeningust koosnev programm viib osalejad kaasa ladina rütmidesse.