Ürituste korraldamine

Üritused

Kas otsite viisi, kuidas muuta oma üritus eriliseks ja meeldejäävaks?

Firmapeod

Kas soovite, et teie järgmine firmaüritus jääks osalejatele kauaks meelde?

Meie tantsuõppeteenus pakub võimalust lisada teie järgmisele firmapeole särtsu ja energiat läbi erinevate tantsude õppimise. Tants on suurepärane viis nii uute suhete loomiseks kui meeskonnatöö parandamiseks. Avastage, kuidas meie tantsukursused saavad muuta teie järgmise firmaürituse unustamatuks. Lisateabe saamiseks ja/või broneerimiseks liikuge edasi meie firmapidude alamlehele!

Loe firmapidutest rohkem

Sünnipäevad

Kas olete korraldamas erilist sünnipäeva ja soovite, et see jääks kõigile kauaks meelde?

Miks mitte lisada oma sünnipäevapeole särtsu ja rõõmu tantsu kaudu? Meie tantsuõppeteenus pakub unikaalset võimalust muuta teie järgmine üritus meeldejäävaks sündmuseks, kus tantsimine toob kõigile naeratuse näole.

Tutvuge meie sünnipäevateenustega, mis aitavad teil luua unustamatu ja rõõmsa sündmuse. Lisateabe saamiseks ja/või broneerimiseks liikuge edasi meie sünnipäevade alamlehele!

Loe sünnipäevadest rohkem

Laste sünnipäevad

Olete otsimas parimat viisi oma lapse sünnipäeva meeldejäävaks ja lõbusaks muutmiseks?

Tere tulemast meie sünnipäevademaailma, kus lapsed saavad ühendada lusti ja tantsu, kogedes lõbusaid hetki oma sõprade ja perega!

Loe rohkem

Osalejad arvavad

Evelini tagasiside

Mari on väga täpne ja tähelepanelik tantsuõpetaja, tema terava silma all ei jää ükski teemant lihvimata. Mul õnnestus Marilt tantsutunde võtta seoses ühe lavastusega, kus pidin olema võimeline tantsima peotantsu nii, et jääks mulje, nagu oleksin seda aastaid harjutanud. Paari kuuga aitas Mari mu täiesti uskumatule tasemele. Tema professionaalsus viib kahtlemata sihile!

Evelin

Gerli

Seltskonnatantsukursus Mari käe all oli väga inspireeriv ja tujutõstev. Õppetempo oli täpselt paras, muusika haarav ja tund möödus märkamatult. Rõõm partneriga veedetud kvaliteetajast kestis nädalaid.

Gerli

Triin

Mari seltskonnatantsu tunnid on kõike, mida üks tantsust võlutud hing võiks soovida. Tunnid on hästi struktureeritud, seal ei võeta korraga liiga palju ette ja seetõttu on õnnestumine kergem ja tantsurõõmu palju. Iga tundi saadab Mari lahke ja motiveeriv olek, mis tekitab tunde, et kõik on oodatud ja igaüks võib olla tantsija.

Triin

Maria Otsa

Rühmatrennides on Mari silmad kõikjal ja ta jõuab iga tantsija juurde, et aidata teda just selle harjutuse või tantsufiguuriga, mis hetkel vajab enam tähelepanu ja lihvimist. Mari on energiline treener ja nakatab oma energiaga ka teisi, seega peale tema trenni on tunne, et oled energiat kõvasti juurde saanud, mitte ära andnud. Aitäh nende imeliste tantsutundide eest!

Maria

Blogi

Veebruaris seltskonnatantsude kursuste raames on midagi erilist – tango kuu!
Seltskonnatantsukursus on suurepärane viis ühendada meelelahutus ja liikumine, luues samal ajal erilisi mälestusi.
Bachata kursuse sari koosneb 4 treeningust, mis avab ukse sensuaalsele ja emotsionaalsele tantsumaailmale.
Salsa kursuste sari, kus neljast treeningust koosnev programm viib osalejad kaasa ladina rütmidesse.