Sünnipäevad

Sünnipäevad

Pakume võimalust, muuta tantsuga oma sünnipäevapidu eriliseks ja lõbusaks sündmuseks, mida külalised naudivad.

Sünnipäevade jäljed: mälestused, mis meiega kaasas käivad

Pakume sulle lõbusat ajaveetmisvõimalust järgmiseks sünnipäevapeoks särtsaka ja rütmika tantsuõpetuse näol

Sünnipäeval kohtume pere ja sõpradega, et tähistada ja luua toredaid mälestusi. Tavaliselt mööduvad sünnipäevapeod laua ümber istudes, maitstes pidusööke-jooke ja ehk ka ühiselt lauldes. Kuid miks mitte lisada oma järgmise sünnipäevapeo tegemistesse midagi erilist, mis muudaks tähtpäeva veelgi meeldejäävamaks? Pakume sulle lõbusat ajaveetmisvõimalust järgmiseks sünnipäevapeoks särtsaka ja rütmika tantsuõpetuse näol, mis sobib igas vanuses külalistele.

Professionaalne tantsuõpetaja juhendab kogu seltskonda. Sa saad valida oma lemmikmuusika ja tantsu – olgu see siis elav salsa, energiline tango, romantiline valss või hoopis midagi muud. Lihtsad tantsusammud ja kombinatsioonid sobivad kõigile osalejatele, olenemata nende tantsuoskustest ja vanusest. Meie sünnipäevategevuste abil saad korraldada midagi ainulaadset ja meeldejäävat, mis toob naeratuse külaliste nägudele ja laseb neil meenutada selle peo erilisi hetki.

Võta ühendust

 

Elamusterohked sünnipäevad: kordumatud hetked aastas

Kas soovid rohkem teavet või broneerida meie tantsuteenust oma sünnipäevapeoks? Võta meiega ühendust, arutame kõik läbi ja aitame sul korraldada unustamatu sünnipäevapeo!

Võta ühendust

Osalejad arvavad

Evelini tagasiside

Mari on väga täpne ja tähelepanelik tantsuõpetaja, tema terava silma all ei jää ükski teemant lihvimata. Mul õnnestus Marilt tantsutunde võtta seoses ühe lavastusega, kus pidin olema võimeline tantsima peotantsu nii, et jääks mulje, nagu oleksin seda aastaid harjutanud. Paari kuuga aitas Mari mu täiesti uskumatule tasemele. Tema professionaalsus viib kahtlemata sihile!

Evelin

Gerli

Seltskonnatantsukursus Mari käe all oli väga inspireeriv ja tujutõstev. Õppetempo oli täpselt paras, muusika haarav ja tund möödus märkamatult. Rõõm partneriga veedetud kvaliteetajast kestis nädalaid.

Gerli

Triin

Mari seltskonnatantsu tunnid on kõike, mida üks tantsust võlutud hing võiks soovida. Tunnid on hästi struktureeritud, seal ei võeta korraga liiga palju ette ja seetõttu on õnnestumine kergem ja tantsurõõmu palju. Iga tundi saadab Mari lahke ja motiveeriv olek, mis tekitab tunde, et kõik on oodatud ja igaüks võib olla tantsija.

Triin

Maria Otsa

Rühmatrennides on Mari silmad kõikjal ja ta jõuab iga tantsija juurde, et aidata teda just selle harjutuse või tantsufiguuriga, mis hetkel vajab enam tähelepanu ja lihvimist. Mari on energiline treener ja nakatab oma energiaga ka teisi, seega peale tema trenni on tunne, et oled energiat kõvasti juurde saanud, mitte ära andnud. Aitäh nende imeliste tantsutundide eest!

Maria

Blogi

Veebruaris seltskonnatantsude kursuste raames on midagi erilist – tango kuu!
Seltskonnatantsukursus on suurepärane viis ühendada meelelahutus ja liikumine, luues samal ajal erilisi mälestusi.
Bachata kursuse sari koosneb 4 treeningust, mis avab ukse sensuaalsele ja emotsionaalsele tantsumaailmale.
Salsa kursuste sari, kus neljast treeningust koosnev programm viib osalejad kaasa ladina rütmidesse.