Privaatsuspoliitika

Tere tulemast veebilehele www.peotantsud.ee

Käesolevas privaatsuspoliitikas selgitame, millist teavet me kogume, kuidas seda kasutame ning kuidas kaitseme teie privaatsust külastades meie Veebilehte.

Tere tulemast veebilehele www.peotantsud.ee (edaspidi “Veebileht”). Piksar OÜ (edaspidi “meie”, “me” või “ettevõte”) hoolitseb teie privaatsuse ja isikuandmete kaitse eest. Käesolevas privaatsuspoliitikas selgitame, millist teavet me kogume, kuidas seda kasutame ning kuidas kaitseme teie privaatsust külastades meie Veebilehte.

 

1. Millist teavet me kogume

  • 1.1. Isikuandmed: Kogume teie poolt meile vabatahtlikult esitatud isikuandmeid, näiteks nimi, e-posti aadress (nt. info@peotantsud.ee).
  • 1.2. Google Analytics 4: Kasutame Veebilehel Google Analytics 4 teenust, mis kogub anonüümseid külastusandmeid, näiteks veebilehe külastamise aega, lehekülgede vaatamist ja kasutatud seadmeid. Lisateavet Google Analytics 4 privaatsuspoliitika kohta leiate siit.

 

2. Kuidas me kasutame kogutud teavet

  • 2.1. Isikuandmed: Kasutame teie esitatud isikuandmeid ainult konkreetsetel eesmärkidel, näiteks teie päringutele vastamiseks ja teiega suhtlemiseks.
  • 2.2. Google Analytics 4: Kogutud külastusandmeid kasutame veebilehe jõudluse analüüsimiseks ja parendamiseks, et pakkuda teile paremat kasutajakogemust.

 

3. Kolmandate osapoolte lingid

Veebileht võib sisaldada linke kolmandate osapoolte veebilehtedele. Kolmandate osapoolte veebilehtede külastamine toimub teie enda vastutusel, ja soovitame tutvuda nende veebilehtede privaatsuspoliitikaga.

 

4. Küpsised (Cookies)

Veebileht võib kasutada küpsiseid parema kasutajakogemuse tagamiseks. Küpsiste kasutamise kohta leiate lisateavet meie küpsiste poliitikast.

 

5. Teie õigused

Teil on õigus nõuda ligipääsu oma isikuandmetele, nende parandamist või kustutamist. Kui soovite seda teha, võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@peotantsud.ee.

 

6. Muudatused privaatsuspoliitikas

Jätame endale õiguse käesolevat privaatsuspoliitikat aeg-ajalt muuta ja uuendada. Palume teil regulaarselt tutvuda meie privaatsuspoliitikaga. Kui teil on küsimusi või muresid seoses käesoleva privaatsuspoliitikaga, võtke meiega ühendust aadressil info@peotantsud.ee.

Viimati uuendatud: 18.11.2023