Laste sünnipäev

Laste
sünnipäevad

Olete otsimas parimat viisi oma lapse sünnipäeva meeldejäävaks ja lõbusaks muutmiseks?

Sünnipäevade jäljed: mälestused, mis meiega kaasas käivad

Lapse sünnipäev on sündmus, mis tähistab olulist hetke tema elus.

Tavaliselt käib sünnipäevapidu käsikäes värvikate dekoratsioonide, kingituste ja muidugi maitsva tordiga. Olete kindlasti organiseerinud klassikalisi sünnipäevapeomänge ja -tegevusi. Aga mis oleks, kui seekord lisaksite sünnipäevapeole ka tantsu?

Tantsimine ei ole ainult meelelahutus, vaid annab lastele lisaks muid elus vajalikke oskusi nagu koordinatsioon, rütmitunne, enesekindlus ja sotsiaalsed oskused. Sünnipäevad on suurepärane aeg tutvustada lastele tantsu, aidates neil oma keha paremini tundma õppida ja samal ajal lõbutseda. Tantsu lisamine sünnipäevapeole muudab selle veelgi erilisemaks ja toob naeratuse laste nägudele.

Võta ühendust

Elamusterohke sünnipäevapidu lastele

Korraldades lapsele elamuste rohke peo, saate pakkuda külalistele võimalust õppida erinevaid tantse, proovida uusi samme ja lihtsalt lõbutseda tantsu ja muusika saatel. See muudab sünnipäeva tähistamise eriliseks kõigi piduliste jaoks.

Saate ise valida, kas soovite üritust läbi viia meie hubases tantsustuudios, kus pakume ideaalseid tingimusi tantsimiseks ja lõbutsemiseks või tuleme teie valitud asukohta.

Teenus sisaldab vahvat ja lõbusat tantsuõpetust professionaalselt treenerilt, kes tutvustab ja õpetab sünnipäevalistele erinevaid tantsustiile. Meie valikus on Salsa, Bachata, Samba, Tša-tša, Bollywood, TikTok ja Cheerleading ning lõbusad tantsuharjutused (näiteks limbo), mis sobivad kõigile osalejatele, olenemata nende vanusest ja tantsuoskustest.

Kui soovite rohkem infot ja/või broneerida meie teenust lapse sünnipäevapeoks, võtke meiega ühendust – aitame korraldada sünnipäevapeo, mida ei unustata kunagi.

Lisaks on võimalik juurde tellida sünnipäevalaud; menüüs suur valik erinevaid suupisteid ning magusaid hõrgutisi ja karastusjooke.

Võta ühendust

Osta laste sünnipäeva pakett

Tantsuõppe teenus (2 h)  180€

Ruumi kasutusest, suupistete ja jookide soovist kirjutage meile meilile või lisainfosse.

Võta ühendust

Osalejad arvavad

Käisin sõbrannaga Bachata Workshopil Viimsis, mida viis läbi särav treener Mari. Varasemalt kokkupuudet bachataga pole olnud, aga soov seda proovida oli juba mõnda aega peas tiksunud, kuna Ladina-Ameerika rütmid on mind alati köitnud. Mari on väga energiline, avatud suhtleja ja väga professionaalne treener. Saime põhisammud selgeks ja nautisime trenni, hoolimata sellest, kui kõik koheselt välja ei ei tulnud. Aitäh!

Kairit Miina

Mari teeb oma tööd pühendunult ja põhjalikult, luues lõbusa ja vaba keskkonna. Ta on oma ala meister! Trennid on täielikult kvaliteetaeg iseendaga ja väga hea võimalus arendada oma kehatunnetust. Naistele on see super viis saada parem kontakt oma naiseliku poolega. Mari on oma õpetuses konkreetne ja otsekohene, samas hästi pehme ning ei pane ka kõige vähesema kogemusega inimest tundma saamatuna. Ta hoiab fookust positiivsel, valides vastavalt inimesele tempo ja erinevad õpetusmeetodid. Mari tantsutrennid teevad iga kord tuju heaks!

Adelle

Sattusin sellesse imelisse tantsuklassi tänu juhusele ning olen väga tänulik sellele juhusele. Rütmikas, professionaalne, lõbus ja julgustav. Tund aega möödub alati hetkega.

Kristjan

Marje Randvee

Peotantsud tantsukursuse iganädalast trenni ootan alati väga, sest saan sõbraliku ja meeldiva treeneri Mari juhendamisel ning heas seltskonnas nautida tantsimist. Õhtuks suurepärane energialaeng! Minu kui algaja jaoks on väga oluline ka see, et kunagi ei teki tunnet, et ma ei saa hakkama või ma pole piisavalt hea, mina iga kord naudin oma tantsu, kohtume tantsupõrandal!

Marje

Evelini tagasiside

Mari on väga täpne ja tähelepanelik tantsuõpetaja, tema terava silma all ei jää ükski teemant lihvimata. Mul õnnestus Marilt tantsutunde võtta seoses ühe lavastusega, kus pidin olema võimeline tantsima peotantsu nii, et jääks mulje, nagu oleksin seda aastaid harjutanud. Paari kuuga aitas Mari mu täiesti uskumatule tasemele. Tema professionaalsus viib kahtlemata sihile!

Evelin

Gerli

Seltskonnatantsukursus Mari käe all oli väga inspireeriv ja tujutõstev. Õppetempo oli täpselt paras, muusika haarav ja tund möödus märkamatult. Rõõm partneriga veedetud kvaliteetajast kestis nädalaid.

Gerli

Triin

Mari seltskonnatantsu tunnid on kõike, mida üks tantsust võlutud hing võiks soovida. Tunnid on hästi struktureeritud, seal ei võeta korraga liiga palju ette ja seetõttu on õnnestumine kergem ja tantsurõõmu palju. Iga tundi saadab Mari lahke ja motiveeriv olek, mis tekitab tunde, et kõik on oodatud ja igaüks võib olla tantsija.

Triin

Maria Otsa

Rühmatrennides on Mari silmad kõikjal ja ta jõuab iga tantsija juurde, et aidata teda just selle harjutuse või tantsufiguuriga, mis hetkel vajab enam tähelepanu ja lihvimist. Mari on energiline treener ja nakatab oma energiaga ka teisi, seega peale tema trenni on tunne, et oled energiat kõvasti juurde saanud, mitte ära andnud. Aitäh nende imeliste tantsutundide eest!

Maria

Blogi

Veebruaris seltskonnatantsude kursuste raames on midagi erilist – tango kuu!
Seltskonnatantsukursus on suurepärane viis ühendada meelelahutus ja liikumine, luues samal ajal erilisi mälestusi.
Bachata kursuse sari koosneb 4 treeningust, mis avab ukse sensuaalsele ja emotsionaalsele tantsumaailmale.
Salsa kursuste sari, kus neljast treeningust koosnev programm viib osalejad kaasa ladina rütmidesse.