Treener Mari Piksari lugu

Mari Piksar

Brändi peotantsud loojana soovib Mari Piksar olla esimeseks valikuks tantsuteenuste osas nii era- kui äriklientidele.

Kes on Mari Piksar?

Mari Piksar on endine võistlustantsija ja praegune tantsutreener, kellel on pikk kogemus tantsuvaldkonnas.

Ta on seotud nii võistlustantsu kui harrastustantsuga ning jagab oma kirge ja teadmisi tantsuõpetamise kaudu. Mari on pühendunud tantsukunstile ning soovib innustada ka teisi, olgu siis algajaid või edasijõudnuid, avastama tantsimise võlusid.

Mari Piksari kirg tantsu vastu on pärit perekonnast – tema vanavanemad olid tantsijad ja tantsupedagoogid; nende juhendamisel sai ta selgeks esimesed tantsusammud. See pärand on talle andnud sügava armastuse tantsu vastu ning pannud aluse tema kirele ja oskustele, mida ta nüüd teistega jagab.

Mari Piksari soov ja nägemus on pakkuda inimestele tantsu kaudu suurepärast vaba aja veetmise võimalust, tuues läbi muusika rütmis liikumise rõõmu nende ellu. Tema eesmärk on teha tantsimisest lõbus ja nauditav tegevus kõigile, olenemata nende tantsuoskustest või eelnevast kogemusest. Tantsu kaudu soovib ta innustada inimesi olema aktiivsed, säilitama tervislikku eluviisi ning looma toredaid ja meeldejäävaid hetki nii endale kui ka teistele.

Mari Piksar pakub oma seltskonnatantsukursustel tantsuõpetust eri vanuses ja tasemega klientidele. Kursused on suurepärane võimalus õppida tantsima oma ala professionaali juhendamisel. Ta loob õpikeskkonna, kus inimesed tunnevad end mugavalt ja motiveeritult ning saavad arendada oma tantsuoskusi nii algajatena kui edasijõudnute tasemel. Mari suudab innustada ja juhendada inimesi, mitte ainult tehniliselt täiusliku tantsu suunas, vaid tuues rohkelt tantsurõõmu kõigile.

Mari Piksari seltskonnatantsukursused on ideaalne võimalus sukelduda tantsu maagilisse maailma ning kogeda rõõmu ja kogeda hulgaliselt positiivseid emotsioone.

Tunnustused

  • Mari Piksar, endine S-klassi võistlustantsija, on tantsuspordiga tegelenud peaaegu 30 aastat, millest võistlustantsijana 13 aastat ja treenerina üle 15 aasta.
  • Ta on olnud tantsuspordi Eesti meistrivõistluste finalist 20 korral, neist 14 korral tulnud medalile.
  • On kuulunud Eesti rahvuskoondisse aastatel 2001–2007.
  • Aastatel 2000–2006 lõpetanud Eesti karikavõistluste sarja üldarvestuses 10 korral esikolmikus. Aastatel 2001 ja 2002 esindanud Eestit kolmel korral maailmameistrivõistlustel.
  • Maril on Eesti Olümpiakomitee 6. taseme võistlustantsutreeneri kutse ja A-kategooria kohtunikulitsents.
  • Mari on mitmekülgsete oskustega multitalent, kes on lisaks aastaid arendanud end klassikalises tantsus, aeroobikas ja joogas, omandades ka nendel erialadel põhjalikud teadmised ja oskused.
  • Tal on sotsiaalteaduse bakalaureus riigiteaduste erialal Tallinna Ülikoolist.

Osalejad arvavad

Käisin sõbrannaga Bachata Workshopil Viimsis, mida viis läbi särav treener Mari. Varasemalt kokkupuudet bachataga pole olnud, aga soov seda proovida oli juba mõnda aega peas tiksunud, kuna Ladina-Ameerika rütmid on mind alati köitnud. Mari on väga energiline, avatud suhtleja ja väga professionaalne treener. Saime põhisammud selgeks ja nautisime trenni, hoolimata sellest, kui kõik koheselt välja ei ei tulnud. Aitäh!

Kairit Miina

Mari teeb oma tööd pühendunult ja põhjalikult, luues lõbusa ja vaba keskkonna. Ta on oma ala meister! Trennid on täielikult kvaliteetaeg iseendaga ja väga hea võimalus arendada oma kehatunnetust. Naistele on see super viis saada parem kontakt oma naiseliku poolega. Mari on oma õpetuses konkreetne ja otsekohene, samas hästi pehme ning ei pane ka kõige vähesema kogemusega inimest tundma saamatuna. Ta hoiab fookust positiivsel, valides vastavalt inimesele tempo ja erinevad õpetusmeetodid. Mari tantsutrennid teevad iga kord tuju heaks!

Adelle

Sattusin sellesse imelisse tantsuklassi tänu juhusele ning olen väga tänulik sellele juhusele. Rütmikas, professionaalne, lõbus ja julgustav. Tund aega möödub alati hetkega.

Kristjan

Marje Randvee

Peotantsud tantsukursuse iganädalast trenni ootan alati väga, sest saan sõbraliku ja meeldiva treeneri Mari juhendamisel ning heas seltskonnas nautida tantsimist. Õhtuks suurepärane energialaeng! Minu kui algaja jaoks on väga oluline ka see, et kunagi ei teki tunnet, et ma ei saa hakkama või ma pole piisavalt hea, mina iga kord naudin oma tantsu, kohtume tantsupõrandal!

Marje

Evelini tagasiside

Mari on väga täpne ja tähelepanelik tantsuõpetaja, tema terava silma all ei jää ükski teemant lihvimata. Mul õnnestus Marilt tantsutunde võtta seoses ühe lavastusega, kus pidin olema võimeline tantsima peotantsu nii, et jääks mulje, nagu oleksin seda aastaid harjutanud. Paari kuuga aitas Mari mu täiesti uskumatule tasemele. Tema professionaalsus viib kahtlemata sihile!

Evelin

Gerli

Seltskonnatantsukursus Mari käe all oli väga inspireeriv ja tujutõstev. Õppetempo oli täpselt paras, muusika haarav ja tund möödus märkamatult. Rõõm partneriga veedetud kvaliteetajast kestis nädalaid.

Gerli

Triin

Mari seltskonnatantsu tunnid on kõike, mida üks tantsust võlutud hing võiks soovida. Tunnid on hästi struktureeritud, seal ei võeta korraga liiga palju ette ja seetõttu on õnnestumine kergem ja tantsurõõmu palju. Iga tundi saadab Mari lahke ja motiveeriv olek, mis tekitab tunde, et kõik on oodatud ja igaüks võib olla tantsija.

Triin

Maria Otsa

Rühmatrennides on Mari silmad kõikjal ja ta jõuab iga tantsija juurde, et aidata teda just selle harjutuse või tantsufiguuriga, mis hetkel vajab enam tähelepanu ja lihvimist. Mari on energiline treener ja nakatab oma energiaga ka teisi, seega peale tema trenni on tunne, et oled energiat kõvasti juurde saanud, mitte ära andnud. Aitäh nende imeliste tantsutundide eest!

Maria

Blogi

Veebruaris seltskonnatantsude kursuste raames on midagi erilist – tango kuu!
Seltskonnatantsukursus on suurepärane viis ühendada meelelahutus ja liikumine, luues samal ajal erilisi mälestusi.
Bachata kursuse sari koosneb 4 treeningust, mis avab ukse sensuaalsele ja emotsionaalsele tantsumaailmale.
Salsa kursuste sari, kus neljast treeningust koosnev programm viib osalejad kaasa ladina rütmidesse.