Seltskonnatantsu kursused

Seltskonna-
tantsud
kursused

Seltskonnatantsud on tantsud, mis on mõeldud sotsiaalseks ajaveetmiseks.

Seltskonnatantsudest

Seltskonnatantsud on tantsud, mis on mõeldud sotsiaalseks ajaveetmiseks – neid võib tantsida erinevatel üritustel: pidudel, pulmades, ballidel või lihtsalt sõpradega lõbusalt aega veetes.

Seltskonnatantsude hulka kuuluvad erinevad tantsud nagu valss, fokstrot, samba, tša-tša-tšaa, rumba jt. Igale tantsule iseloomulik rütm, liikumised ja muusika teeb õppimise nauditavaks ja lõbusaks. Olenemata sellest, kas olete algaja või soovite täiendada juba omandatud tantsuoskusi, leiame teile sobiva kursuse.

Kursuste ajad

Liituge meie seltskonnatantsu-
kursustega ja astuge samm lähemale tantsu kirglikule maailmale!

Seltskonnatantsu kursuste ajad

Kursused

Kirjuta kui soovid kursusel osaleda.

Pane kirja kursusele

Osalejad arvavad

Evelini tagasiside

Mari on väga täpne ja tähelepanelik tantsuõpetaja, tema terava silma all ei jää ükski teemant lihvimata. Mul õnnestus Marilt tantsutunde võtta seoses ühe lavastusega, kus pidin olema võimeline tantsima peotantsu nii, et jääks mulje, nagu oleksin seda aastaid harjutanud. Paari kuuga aitas Mari mu täiesti uskumatule tasemele. Tema professionaalsus viib kahtlemata sihile!

Evelin

Gerli

Seltskonnatantsukursus Mari käe all oli väga inspireeriv ja tujutõstev. Õppetempo oli täpselt paras, muusika haarav ja tund möödus märkamatult. Rõõm partneriga veedetud kvaliteetajast kestis nädalaid.

Gerli

Triin

Mari seltskonnatantsu tunnid on kõike, mida üks tantsust võlutud hing võiks soovida. Tunnid on hästi struktureeritud, seal ei võeta korraga liiga palju ette ja seetõttu on õnnestumine kergem ja tantsurõõmu palju. Iga tundi saadab Mari lahke ja motiveeriv olek, mis tekitab tunde, et kõik on oodatud ja igaüks võib olla tantsija.

Triin

Maria Otsa

Rühmatrennides on Mari silmad kõikjal ja ta jõuab iga tantsija juurde, et aidata teda just selle harjutuse või tantsufiguuriga, mis hetkel vajab enam tähelepanu ja lihvimist. Mari on energiline treener ja nakatab oma energiaga ka teisi, seega peale tema trenni on tunne, et oled energiat kõvasti juurde saanud, mitte ära andnud. Aitäh nende imeliste tantsutundide eest!

Maria

Blogi

Veebruaris seltskonnatantsude kursuste raames on midagi erilist – tango kuu!
Seltskonnatantsukursus on suurepärane viis ühendada meelelahutus ja liikumine, luues samal ajal erilisi mälestusi.
Bachata kursuse sari koosneb 4 treeningust, mis avab ukse sensuaalsele ja emotsionaalsele tantsumaailmale.
Salsa kursuste sari, kus neljast treeningust koosnev programm viib osalejad kaasa ladina rütmidesse.