Bachata kursus Tallinnas T1-s

Bachata kursus
Tallinnas T1-s

Bachata kursuse sari koosneb 4 treeningust, mis avab ukse sensuaalsele ja emotsionaalsele tantsumaailmale.

Bachata lugu

Bachata on sensuaalne tants, millel on lai ajalugu ja kultuuripärand.

See tants sai alguse Dominikaani Vabariigist ja sõna “bachata” tähendab kohalikus keeles “lühikest sammu”. Dominikaani bachata on üks esimesi ja autentsemaid bachata stiile, mille tunnuseks on kiired ja lühikesed sammud, elavad liigutused ja emotsionaalne väljendus. Peotantsude bachata kursuste sarjas kombineerime ja õpime nii traditsioonilist kui ka modernset bachata stiili.

Bachata muusika teemad on sageli armastuslood, andes tantsule iseloomuliku emotsionaalse sügavuse. Mitmed kuulsad muusikud on bachata suured fännid, populaarsed lauljad nagu Shakira, Beyoncé ja kuningas Juan Luis Guerra ise. Nende armastus bachata vastu on aidanud kaasa selle tantsustiili globaalsele populaarsusele ja tunnustusele.

Miks eestlastele meeldib bachata?

  1. Bachata on populaarne tants, kuna see pidevalt areneb, luues uusi ja poppe liigutusi. See on ka põhjus, miks see meeldib nii noortele kui vanematele tantsusõpradele. Bachatas kombineeritakse traditsioonilist ja kaasaegset stiili, mis muudab selle tantsu populaarseks ja kütkestavaks.
  2. Bachatale on iseloomulik see, et ei ole vaja ülimalt täpseid ja sünkroonselt kooskõlastatud samme partnerite vahel. See vabastab tantsijad rutiinist ja võimaldab neil tunda muusikat ning väljendada end vabamalt, luues tantsust loomuliku ja spontaanse kogemuse.
  3. Peale kursuse läbimist on tantsimiseks mitmeid väljundeid erinevate tantsuõhtute ja ürituste näol.
  4. Inimesed üha enam väärtustavad oma vaba aega. Bachata tantsimine pakub suurepärast võimalust lõõgastuda, nautida iseenda või kaaslase seltskonda ja vabaneda igapäeva stressist.
Küsi lisaks

 

T1 Kaubanduskeskus: Bachata Kursused Tallinnas

Bachata kursuste sari – neljast treeningust koosnev programm, mis õpetab sensuaalset ja üliägedat bachata tantsu.

T1 Kaubanduskeskus Tallinnas on nüüd tõeline meelelahutusmaailm, kus saab ka bachata kursusega liituda. Kõige uuem tulija on Bachata kursuste sari – neljast treeningust koosnev programm, mis õpetab sensuaalset ja üliägedat bachata tantsu.

T1 on väga mõnus keskus kogu perele! Vanemad saavad nautida tantsukursust, samal ajal kui lapsed veedavad batuudikeskuses lõbusalt aega.

Pärast bachatat ootavad teid T1 mitmekülgsetes söögikohtades maitsvad ampsud, pakkudes toidurõõme igale maitsele.

Kui otsid kohta, kus ühendada terve pere meelelahutust ja tantsurõõmu, siis T1 kaubanduskeskus on just õige koht selleks. Liitu bachata kursuse sarjaga, naudi lõbusat peretegevust ja veeda super toredad päevad T1 Keskuses


Bachata kursus 11.01-01.02.2024  asukoht:  T1 – Peterburi tee 2, Tallinn, 3 korrus

Trennide kuupäevad ja ajad:

11.01 kell: 18.30-19.30
18.01 kell: 18.30-19.30
25.01 kell: 18.30-19.30
01.02 kell: 18.30-19.30

Bachata kursuse sari koosneb 4 treeningust, mis avab ukse sensuaalsele ja emotsionaalsele tantsumaailmale. Osalejad õpivad bachata rütme, samme ning paaris tantsimise olulisi tehnikaid.

Kursus mitte ainult ei lihvi tantsuoskusi, vaid annab ka piisavalt enesekindlust, et pärast kursust astuda julgelt bachata rütmis tantsupõrandale.

75.00Osale kursusel