Salsa kursus Tallinnas T1-s

Salsa kursus Tallinnas T1-s

Salsa kursuste sari, kus neljast treeningust koosnev programm viib osalejad kaasa ladina rütmidesse.

Mis teeb salsa nii eriliseks ja lõbusaks tantsuks?

See on tants, mis kannab endas rõõmu, kirge ja vabadust.

Salsa on särtsakas Ladina-Ameerika tants, mis on pärit Kuuba ja Puerto Rico rahvatantsudest. See on tants, mis kannab endas rõõmu, kirge ja vabadust. See on ka põhjuseks, miks inimesed seda tantsu nii väga armastavad, see on tõeline meelelahutus!

Salsa ei ole lihtsalt keha liigutamine, see on justkui partnerite vaheline vestlus, mis võib kesta tunde. Tegelikult on salsa mõeldud pidudele, kus tants saab kujuneda mitmetunniseks, kus aeg kaotab tähtsuse ja ainus oluline hetk on praegune. Seega on oluline mõista, et salsa tants ei ole kiire rabelemine, vaid nauditav kogemus mõnusa muusika saatel, mis võib kesta tunde.

Salsa õpetab meid laskma lahti argimuredest, unustama aja ja nautima kohalolu. Oluline ei ole sammude täiuslikkus vaid tantsu energia, muusika, tunnetus endast või partnerist. Algajatele mõeldud tantsutunnid on struktureeritud nii, et isegi need, kes pole kunagi varem tantsinud, saavad kiiresti alustada.

Küsi lisaks

 

Salsa kursus T1-s

Salsa kursuste sari, kus neljast treeningust koosnev programm viib osalejad kaasa ladina rütmidesse

T1 Kaubanduskeskus Tallinnas on muutunud mitmekülgseks meelelahutuskeskuseks, kus tantsufännidel avaneb suurepärane võimalus sukelduda salsa maailma. Selle hooaja uusimaks tulijaks on Salsa Kursuste Sari, kus neljast treeningust koosnev programm viib osalejad kaasa ladina rütmidesse ja õpetab säravat salsa tantsu.

T1 keskus pakub ideaalset keskkonda, kus terve pere saab endale leida meelepärase tegevuse. Kui vanemad on tantsukursusel, siis lapsed samuti saavad lõbutseda kohe kõrval asuvas batuudikeskuses.

Pärast tempokat salsa tantsutrenni ootavad T1 mitmekesised söögikohad, kus kogu pere saab nautida maitsvat eine. Olgu see siis pidulik õhtusöök või kiire amps – T1 toidukohad pakuvad laias valikus võimalusi, et täita kõht ja jätkata mõnusat aega keskuses.

Nii et kui otsid võimalust ühendada pere meelelahutusliku tegevuse ja tantsurõõmuga, on T1 Kaubanduskeskus ideaalne sihtkoht. Liitu salsakursuste sarjaga, naudi lõbusat peretegutsemist ja veeda mõnus päev T1 Keskuses!

Küsi lisaks

 


Salsa kursuse kestvus 04.04-25.04.2024 kell 18.30-19.30 asukoht: T1 – 3 korrus.

Salsa kursuse sari koosneb 4 treeningust.

Trennide kuupäevad ja ajad:

04.04 kell: 18.30-19.30
11.04 kell: 18.30-19.30
18.04 kell: 18.30-19.30
25.04 kell: 18.30-19.30

Neljapäeviti 4 nädala jooksul õpime erinevaid rütme, põhilisi salsasamme ning paaritantsu olulisi elemente.

Kursus mitte ainult ei suurenda enesekindlust tantsupõrandal, vaid annab piisavalt oskusi, et pärast kursust minna tantsupeole jalga keerutama.

75.00Add to cart