Poissmeeste õhtu

Poissmeeste-
õhtu

Poissmeesteõhtu on meeldejääv sündmus, mis vajab erilist meelelahutust.

Mida poissmeesteõhtul teha?

Professionaalne tantsuõpetaja toob teie seltskonda mitmekülgse ja lõbusa tantsuelamuse.

Teame, et tavaliselt hõlmab poissmeesteõhtu klassikalisi tegevusi nagu õhtusöök, joogid ja naljakad mängud. Kuid mis oleks, kui lisaksite oma õhtule veelgi rohkem vahvat meelelahutust?

Siinkohal astub mängu meie professionaalne tantsuõpetaja, kes toob teie seltskonda mitmekülgse ja lõbusa tantsuelamuse. See mitte ainult ei muuda teie poissmeesteõhtu meeldejäävaks, vaid annab teile ka tantsuoskused, mida saate kasutada edaspidigi.

Kui soovite, et teie poissmeeste õhtu oleks midagi erilist, mida teie sõbrad kunagi ei unusta, vaadake meie poissmeesteõhtu paketti ja see õhtu saab olema kõike muud kui tavaline!

Osta pakett

Poissmeesteõhtu paketi tutvustus

Meie poissmeesteõhtu pakett on kõike muud kui tavaline peokava,

kus teie ja teie sõbrad saate nautida lõbusat ja meeldejäävat õhtut. Alustame personaalse konsultatsiooniga, et mõista täpselt teie soove seoses ürituse korraldamisega. Saate ise valida, kas soovite üritust läbi viia meie hubases tantsustuudios, kus pakume ideaalseid tingimusi tantsimiseks ja lõbutsemiseks või tuleme teie valitud asukohta.

Meie professionaalne tantsuõpetaja aitab teid sobiva tantsustiili valimisel, arvestades grupi suurust ja teie soove. Kas soovite lõbutseda ladina rütmides, tunda salsa- või bachatamaagiat või eelistate klassikalisi seltskonnatantse, meeleolukat Bollywoodi-stiili või hoopis populaarseid TikToki-tantse? Meie valikust leiate kindlasti omale meeleoluka liikumise, mis sobib ideaalselt teie poissmeesteõhtule.

Lisaks professionaalsele tantsuõpetusele pakume teile võimalust tellida üritusele ka suupisteid ja jooke (vt meie näidispakkumust), et hoida meeleolu kõrgel ja jõuda tantsurütmiga sammu pidada. Teie poissmeesteõhtu saab olema lõbus ja meeldejääv kogemus, mis eristub teistest. Liituge meie poissmeesteõhtu paketiga ja tehke sellest sündmusest midagi tõeliselt erilist!

Osta pakett

Poissmeesteõhtu pakett

200.00

Osta poissmeesteteõhtu pakett

Lisaks professionaalsele tantsuõpetusele pakume teile
võimalust tellida üritusele ka suupisteid ja jooke.

Sisaldab 2h tantsuõpet kuni 15-le osalejale. Suurema grupi puhul hind muutub. Võta ühendust
Lisateenusena pakume võimalust tellida üritusele tantsuetendus professionaalselt tantsupaarilt – tantsuetenduse teema saate soovi korral ise valida. Olge valmis nautima poissmeesteõhtut koos sõpradega, mis on täis tantsu, naeru ja rõõmu.

Võtke meiega ühendust ja broneerige oma tüdrukuteõhtu pakett juba täna!

Suupistete ja jookide soovist kirjutage meile meilile või lisainfosse.

Kategooria:

Osalejad arvavad

Käisin sõbrannaga Bachata Workshopil Viimsis, mida viis läbi särav treener Mari. Varasemalt kokkupuudet bachataga pole olnud, aga soov seda proovida oli juba mõnda aega peas tiksunud, kuna Ladina-Ameerika rütmid on mind alati köitnud. Mari on väga energiline, avatud suhtleja ja väga professionaalne treener. Saime põhisammud selgeks ja nautisime trenni, hoolimata sellest, kui kõik koheselt välja ei ei tulnud. Aitäh!

Kairit Miina

Mari teeb oma tööd pühendunult ja põhjalikult, luues lõbusa ja vaba keskkonna. Ta on oma ala meister! Trennid on täielikult kvaliteetaeg iseendaga ja väga hea võimalus arendada oma kehatunnetust. Naistele on see super viis saada parem kontakt oma naiseliku poolega. Mari on oma õpetuses konkreetne ja otsekohene, samas hästi pehme ning ei pane ka kõige vähesema kogemusega inimest tundma saamatuna. Ta hoiab fookust positiivsel, valides vastavalt inimesele tempo ja erinevad õpetusmeetodid. Mari tantsutrennid teevad iga kord tuju heaks!

Adelle

Sattusin sellesse imelisse tantsuklassi tänu juhusele ning olen väga tänulik sellele juhusele. Rütmikas, professionaalne, lõbus ja julgustav. Tund aega möödub alati hetkega.

Kristjan

Marje Randvee

Peotantsud tantsukursuse iganädalast trenni ootan alati väga, sest saan sõbraliku ja meeldiva treeneri Mari juhendamisel ning heas seltskonnas nautida tantsimist. Õhtuks suurepärane energialaeng! Minu kui algaja jaoks on väga oluline ka see, et kunagi ei teki tunnet, et ma ei saa hakkama või ma pole piisavalt hea, mina iga kord naudin oma tantsu, kohtume tantsupõrandal!

Marje

Evelini tagasiside

Mari on väga täpne ja tähelepanelik tantsuõpetaja, tema terava silma all ei jää ükski teemant lihvimata. Mul õnnestus Marilt tantsutunde võtta seoses ühe lavastusega, kus pidin olema võimeline tantsima peotantsu nii, et jääks mulje, nagu oleksin seda aastaid harjutanud. Paari kuuga aitas Mari mu täiesti uskumatule tasemele. Tema professionaalsus viib kahtlemata sihile!

Evelin

Gerli

Seltskonnatantsukursus Mari käe all oli väga inspireeriv ja tujutõstev. Õppetempo oli täpselt paras, muusika haarav ja tund möödus märkamatult. Rõõm partneriga veedetud kvaliteetajast kestis nädalaid.

Gerli

Triin

Mari seltskonnatantsu tunnid on kõike, mida üks tantsust võlutud hing võiks soovida. Tunnid on hästi struktureeritud, seal ei võeta korraga liiga palju ette ja seetõttu on õnnestumine kergem ja tantsurõõmu palju. Iga tundi saadab Mari lahke ja motiveeriv olek, mis tekitab tunde, et kõik on oodatud ja igaüks võib olla tantsija.

Triin

Maria Otsa

Rühmatrennides on Mari silmad kõikjal ja ta jõuab iga tantsija juurde, et aidata teda just selle harjutuse või tantsufiguuriga, mis hetkel vajab enam tähelepanu ja lihvimist. Mari on energiline treener ja nakatab oma energiaga ka teisi, seega peale tema trenni on tunne, et oled energiat kõvasti juurde saanud, mitte ära andnud. Aitäh nende imeliste tantsutundide eest!

Maria

Blogi

Veebruaris seltskonnatantsude kursuste raames on midagi erilist – tango kuu!
Seltskonnatantsukursus on suurepärane viis ühendada meelelahutus ja liikumine, luues samal ajal erilisi mälestusi.
Bachata kursuse sari koosneb 4 treeningust, mis avab ukse sensuaalsele ja emotsionaalsele tantsumaailmale.
Salsa kursuste sari, kus neljast treeningust koosnev programm viib osalejad kaasa ladina rütmidesse.