Tüdrukuteõhtu

Tüdrukute-
õhtu

Kui soovite, et see õhtu oleks täis naeru, tantsu ja
meelelahutust, siis meie tüdrukuteõhtu pakett on just see, mida vajate.

Mida tüdrukuteõhtul teha?

Tantsides, naerdes ja lõbutsedes.

Traditsioonilised tegevused tüdrukuteõhtul on näiteks erinevate mängude mängimine, pidutsemine, spaakülastus, kokteilide valmistamine vms. Need tegevused on toredad, aga kujutage ette, et veedate oma tüdrukuteõhtu hoopis üheskoos tantsides, naerdes ja lõbutsedes.

Teie ees on professionaalne tantsuõpetaja, kes aitab teil leida just selle õige tantsu/tantsud, mis sobib teie seltskonnale. Kas soovite individuaalset tantsuõpet või eelistate tantsida koos suurema või väiksema seltskonnaga, see on täielikult teie valik. Tantsu õppimine on suurepärane viis ühendada meelelahutus ja liikumine, luues samal ajal erilisi mälestusi koos sõpradega.

Lisaks jäävad teile tantsuoskused, mida saate kasutada edaspidigi. See on võimalus tunda ennast veelgi enesekindlamalt ja lõõgastunumalt oma pulmapäeva eel. Meie eesmärk on muuta teie tüdrukuteõhtu erakordseks ja meeldejäävaks sündmuseks ning pakkuda teile lõbusaid hetki enne tähtsat päeva.

Osta pakett

Tüdrukuteõhtu paketi tutvustus

Saate ise valida, kas soovite üritust läbi viia meie hubases tantsustuudios, kus pakume ideaalseid tingimusi tantsimiseks ja lõbutsemiseks või tuleme teie valitud asukohta.

Soovime muuta teie tüdrukuteõhtu eriliseks ja meeldejäävaks; alustame personaalse konsultatsiooniga, et mõista täpselt teie soove seoses ürituse korraldamisega. Saate ise valida, kas soovite üritust läbi viia meie hubases tantsustuudios, kus pakume ideaalseid tingimusi tantsimiseks ja lõbutsemiseks või tuleme teie valitud asukohta.

Meie professionaalne tantsuõpetaja aitab teid sobiva tantsustiili valimisel, arvestades grupi suurust ja teie soove. Kas soovite lõbutseda ladina rütmides, tunda salsa- või bachatamaagiat või eelistate klassikalisi seltskonnatantse, meeleolukat Bollywoodi-stiili või hoopis populaarseid TikToki-tantse? Meie valikust leiate kindlasti omale meeleoluka tantsu, mis sobib ideaalselt teie tüdrukuteõhtule.

Lisaks professionaalsele tantsuõpetusele pakume teile võimalust tellida üritusele ka suupisteid ja jooke (vt meie näidispakkumust). See on ideaalne viis lõõgastumiseks enne suurt päeva. Ootame teid, et muuta teie tüdrukuteõhtu unustamatuks!

Osta pakett

Tüdrukuteõhtu pakett

200.00

Osta tüdrukuteõhtu pakett

Lisaks professionaalsele tantsuõpetusele pakume teile
võimalust tellida üritusele ka suupisteid ja jooke.

Sisaldab 2h tantsuõpet kuni 15-le osalejale. Suurema grupi puhul hind muutub. Võta ühendust
Lisateenusena pakume võimalust tellida üritusele tantsuetendus professionaalselt tantsupaarilt – tantsuetenduse teema saate soovi korral ise valida. Olge valmis nautima tüdrukuteõhtut koos sõpradega, mis on täis tantsu, naeru ja rõõmu.

Võtke meiega ühendust ja broneerige oma tüdrukuteõhtu pakett juba täna!

Suupistete ja jookide soovist kirjutage meile meilile või lisainfosse.

Kategooria:

Osalejad arvavad

Käisin sõbrannaga Bachata Workshopil Viimsis, mida viis läbi särav treener Mari. Varasemalt kokkupuudet bachataga pole olnud, aga soov seda proovida oli juba mõnda aega peas tiksunud, kuna Ladina-Ameerika rütmid on mind alati köitnud. Mari on väga energiline, avatud suhtleja ja väga professionaalne treener. Saime põhisammud selgeks ja nautisime trenni, hoolimata sellest, kui kõik koheselt välja ei ei tulnud. Aitäh!

Kairit Miina

Mari teeb oma tööd pühendunult ja põhjalikult, luues lõbusa ja vaba keskkonna. Ta on oma ala meister! Trennid on täielikult kvaliteetaeg iseendaga ja väga hea võimalus arendada oma kehatunnetust. Naistele on see super viis saada parem kontakt oma naiseliku poolega. Mari on oma õpetuses konkreetne ja otsekohene, samas hästi pehme ning ei pane ka kõige vähesema kogemusega inimest tundma saamatuna. Ta hoiab fookust positiivsel, valides vastavalt inimesele tempo ja erinevad õpetusmeetodid. Mari tantsutrennid teevad iga kord tuju heaks!

Adelle

Sattusin sellesse imelisse tantsuklassi tänu juhusele ning olen väga tänulik sellele juhusele. Rütmikas, professionaalne, lõbus ja julgustav. Tund aega möödub alati hetkega.

Kristjan

Marje Randvee

Peotantsud tantsukursuse iganädalast trenni ootan alati väga, sest saan sõbraliku ja meeldiva treeneri Mari juhendamisel ning heas seltskonnas nautida tantsimist. Õhtuks suurepärane energialaeng! Minu kui algaja jaoks on väga oluline ka see, et kunagi ei teki tunnet, et ma ei saa hakkama või ma pole piisavalt hea, mina iga kord naudin oma tantsu, kohtume tantsupõrandal!

Marje

Evelini tagasiside

Mari on väga täpne ja tähelepanelik tantsuõpetaja, tema terava silma all ei jää ükski teemant lihvimata. Mul õnnestus Marilt tantsutunde võtta seoses ühe lavastusega, kus pidin olema võimeline tantsima peotantsu nii, et jääks mulje, nagu oleksin seda aastaid harjutanud. Paari kuuga aitas Mari mu täiesti uskumatule tasemele. Tema professionaalsus viib kahtlemata sihile!

Evelin

Gerli

Seltskonnatantsukursus Mari käe all oli väga inspireeriv ja tujutõstev. Õppetempo oli täpselt paras, muusika haarav ja tund möödus märkamatult. Rõõm partneriga veedetud kvaliteetajast kestis nädalaid.

Gerli

Triin

Mari seltskonnatantsu tunnid on kõike, mida üks tantsust võlutud hing võiks soovida. Tunnid on hästi struktureeritud, seal ei võeta korraga liiga palju ette ja seetõttu on õnnestumine kergem ja tantsurõõmu palju. Iga tundi saadab Mari lahke ja motiveeriv olek, mis tekitab tunde, et kõik on oodatud ja igaüks võib olla tantsija.

Triin

Maria Otsa

Rühmatrennides on Mari silmad kõikjal ja ta jõuab iga tantsija juurde, et aidata teda just selle harjutuse või tantsufiguuriga, mis hetkel vajab enam tähelepanu ja lihvimist. Mari on energiline treener ja nakatab oma energiaga ka teisi, seega peale tema trenni on tunne, et oled energiat kõvasti juurde saanud, mitte ära andnud. Aitäh nende imeliste tantsutundide eest!

Maria

Blogi

Veebruaris seltskonnatantsude kursuste raames on midagi erilist – tango kuu!
Seltskonnatantsukursus on suurepärane viis ühendada meelelahutus ja liikumine, luues samal ajal erilisi mälestusi.
Bachata kursuse sari koosneb 4 treeningust, mis avab ukse sensuaalsele ja emotsionaalsele tantsumaailmale.
Salsa kursuste sari, kus neljast treeningust koosnev programm viib osalejad kaasa ladina rütmidesse.