Bachata kursused Mari Piksariga

Bachata
kursused

Bachata kursus pakub teile võimalust õppida seda kirglikku tantsustiili ning avastada uusi viise eneseväljenduseks ja lõbusaks ajaviitmiseks. Kas olete valmis sukelduma bachata rütmide maagiasse?

Mis on bachata?

Bachata on Lõuna-Ameerika tantsustiil, mis sai alguse Dominikaani Vabariigis.

Bachata ajalugu ulatub aastatetagusess aega, kuid tänapäeval on see muutunud ülemaailmseks tantsuks, millel on eristuv rütm ja emotsionaalne väljendusjõud. Bachata-tants koosneb sujuvatest liigutustest ja lihtsatest sammude kombinatsioonist, mis loob kirgliku ja romantilise tantsukogemuse. Kas soovite avastada bachata võlu ja õppida seda imelist tantsu ise tantsima? Liituge meie bachatakursusega ja sukelduge sellesse kirglikku maailma koos meie professionaalse treeneriga!

Osale kursusel

Bachata kursused meie tantsukoolis

Loome sõbraliku õhkkonna, kus saate arendada olemasolevaid või omandada uusi oskusi, lisaks saate suurepärase võimaluse kohtuda uute inimestega.

Meie kursused on loodud selleks, et tantsuõppimine oleks lõbus kogemus. Loome sõbraliku õhkkonna, kus saate arendada olemasolevaid või omandada uusi oskusi, lisaks saate suurepärase võimaluse kohtuda uute inimestega. Meie kursused viiakse läbi professionaalse treeneri poolt, kes omab ulatuslikku õpetamiskogemust ja kirge tantsu vastu. Treener juhendab teid samm-sammult, aidates omandada nii algteadmised kui ka edasijõudnute oskused.

Kursus algab bachata põhitõdete õpetamisega, sealhulgas sammude, liikumiste ja rütmi mõistmisega. Õpite lihtsamaid kombinatsioone ja põhilisi tantsuelemente. Edasijõudnutele pakume väljakutseid, õpetades keerulisemaid liigutusi ja keerukamaid tantsuvariatsioone. Tunni kestel saate õpitut praktiseerida partneritega või üksinda. Samuti annavad kursused suurepärase sotsiaalse väljundi, osalemaks erinevatel populaarsetel tantsuüritustel, kus saate näidata oma oskusi ja kohtuda teiste tantsuhuvilistega.

Osale kursusel

Bachata

70.00

Osalege Bachata kursusel

Osalege bachata kursusel, et saaksite osa sellest erilisest tantsuelamusest, mis muudab teie vaba aja veetmise meeldivaks ja lõbusaks.

Tulge üksi, kaaslasega või grupis – olete oodatud!

Tootekood: - Kategooria:

Osalejad arvavad

Käisin sõbrannaga Bachata Workshopil Viimsis, mida viis läbi särav treener Mari. Varasemalt kokkupuudet bachataga pole olnud, aga soov seda proovida oli juba mõnda aega peas tiksunud, kuna Ladina-Ameerika rütmid on mind alati köitnud. Mari on väga energiline, avatud suhtleja ja väga professionaalne treener. Saime põhisammud selgeks ja nautisime trenni, hoolimata sellest, kui kõik koheselt välja ei ei tulnud. Aitäh!

Kairit Miina

Mari teeb oma tööd pühendunult ja põhjalikult, luues lõbusa ja vaba keskkonna. Ta on oma ala meister! Trennid on täielikult kvaliteetaeg iseendaga ja väga hea võimalus arendada oma kehatunnetust. Naistele on see super viis saada parem kontakt oma naiseliku poolega. Mari on oma õpetuses konkreetne ja otsekohene, samas hästi pehme ning ei pane ka kõige vähesema kogemusega inimest tundma saamatuna. Ta hoiab fookust positiivsel, valides vastavalt inimesele tempo ja erinevad õpetusmeetodid. Mari tantsutrennid teevad iga kord tuju heaks!

Adelle

Sattusin sellesse imelisse tantsuklassi tänu juhusele ning olen väga tänulik sellele juhusele. Rütmikas, professionaalne, lõbus ja julgustav. Tund aega möödub alati hetkega.

Kristjan

Marje Randvee

Peotantsud tantsukursuse iganädalast trenni ootan alati väga, sest saan sõbraliku ja meeldiva treeneri Mari juhendamisel ning heas seltskonnas nautida tantsimist. Õhtuks suurepärane energialaeng! Minu kui algaja jaoks on väga oluline ka see, et kunagi ei teki tunnet, et ma ei saa hakkama või ma pole piisavalt hea, mina iga kord naudin oma tantsu, kohtume tantsupõrandal!

Marje

Evelini tagasiside

Mari on väga täpne ja tähelepanelik tantsuõpetaja, tema terava silma all ei jää ükski teemant lihvimata. Mul õnnestus Marilt tantsutunde võtta seoses ühe lavastusega, kus pidin olema võimeline tantsima peotantsu nii, et jääks mulje, nagu oleksin seda aastaid harjutanud. Paari kuuga aitas Mari mu täiesti uskumatule tasemele. Tema professionaalsus viib kahtlemata sihile!

Evelin

Gerli

Seltskonnatantsukursus Mari käe all oli väga inspireeriv ja tujutõstev. Õppetempo oli täpselt paras, muusika haarav ja tund möödus märkamatult. Rõõm partneriga veedetud kvaliteetajast kestis nädalaid.

Gerli

Triin

Mari seltskonnatantsu tunnid on kõike, mida üks tantsust võlutud hing võiks soovida. Tunnid on hästi struktureeritud, seal ei võeta korraga liiga palju ette ja seetõttu on õnnestumine kergem ja tantsurõõmu palju. Iga tundi saadab Mari lahke ja motiveeriv olek, mis tekitab tunde, et kõik on oodatud ja igaüks võib olla tantsija.

Triin

Maria Otsa

Rühmatrennides on Mari silmad kõikjal ja ta jõuab iga tantsija juurde, et aidata teda just selle harjutuse või tantsufiguuriga, mis hetkel vajab enam tähelepanu ja lihvimist. Mari on energiline treener ja nakatab oma energiaga ka teisi, seega peale tema trenni on tunne, et oled energiat kõvasti juurde saanud, mitte ära andnud. Aitäh nende imeliste tantsutundide eest!

Maria

Blogi

Veebruaris seltskonnatantsude kursuste raames on midagi erilist – tango kuu!
Seltskonnatantsukursus on suurepärane viis ühendada meelelahutus ja liikumine, luues samal ajal erilisi mälestusi.
Bachata kursuse sari koosneb 4 treeningust, mis avab ukse sensuaalsele ja emotsionaalsele tantsumaailmale.
Salsa kursuste sari, kus neljast treeningust koosnev programm viib osalejad kaasa ladina rütmidesse.