Tango kursused

Tango
kursused

Tango – see on kirg, emotsioonid ja lummav rütm, mis paneb südame kiiremini põksuma.

Mis on tango?

Tango on kirglik ja emotsionaalne paaristants, mis sündis 19. sajandil Argentiina ja Uruguai vahelises piirkonnas.

Sellel tantsul on sügavad juured Ladina-Ameerika kultuuris ning tants on kuulus oma lummava muusika ja jõuliste sammude poolest. Tänapäeval on tango tantsimine levinud kogu maailmas ja seda saab nautida erinevatel tantsuüritustel, tantsuklubides ja tantsukursustel.

Kui soovid sukelduda tangotantsu maailma ja avastada selle lummava tantsu võlu, siis meie tangokursused on selleks ideaalselt sobivad.

Osale kursusel

Tangokursused

Meie kursused on mõeldud nii algajatele kui edasijõudnutele ja sobivad igas vanuses inimestele, kes soovivad avastada tangomaailma.

Kursuste eesmärk on õpetada tango põhitõdesid, kuid samas võimaldada ka edasijõudnutel oma oskusi täiustada. Kursuse käigus õpite tantsusamme, partneriga harmooniliselt liikuma ja emotsioonide tantsu kaudu väljendama. Meie treenerid on kogenud tango entusiastid, kes jagavad oma kirge ja oskusi.

Osale kursusel

Tango

70.00

Osale tango kursusel

Tango on suurepärane viis väljendada emotsioone ja tantsida südamest.

Kutsume teid osalema meie tango kursusel, kus saate õppida seda sensuaalset Ladina-Ameerika tantsust professionaalsete juhendajate käe all. Tango on suurepärane viis väljendada emotsioone ja tantsida südamest.

Tootekood: - Kategooria:

Osalejad arvavad

Evelini tagasiside

Mari on väga täpne ja tähelepanelik tantsuõpetaja, tema terava silma all ei jää ükski teemant lihvimata. Mul õnnestus Marilt tantsutunde võtta seoses ühe lavastusega, kus pidin olema võimeline tantsima peotantsu nii, et jääks mulje, nagu oleksin seda aastaid harjutanud. Paari kuuga aitas Mari mu täiesti uskumatule tasemele. Tema professionaalsus viib kahtlemata sihile!

Evelin

Gerli

Seltskonnatantsukursus Mari käe all oli väga inspireeriv ja tujutõstev. Õppetempo oli täpselt paras, muusika haarav ja tund möödus märkamatult. Rõõm partneriga veedetud kvaliteetajast kestis nädalaid.

Gerli

Triin

Mari seltskonnatantsu tunnid on kõike, mida üks tantsust võlutud hing võiks soovida. Tunnid on hästi struktureeritud, seal ei võeta korraga liiga palju ette ja seetõttu on õnnestumine kergem ja tantsurõõmu palju. Iga tundi saadab Mari lahke ja motiveeriv olek, mis tekitab tunde, et kõik on oodatud ja igaüks võib olla tantsija.

Triin

Maria Otsa

Rühmatrennides on Mari silmad kõikjal ja ta jõuab iga tantsija juurde, et aidata teda just selle harjutuse või tantsufiguuriga, mis hetkel vajab enam tähelepanu ja lihvimist. Mari on energiline treener ja nakatab oma energiaga ka teisi, seega peale tema trenni on tunne, et oled energiat kõvasti juurde saanud, mitte ära andnud. Aitäh nende imeliste tantsutundide eest!

Maria

Blogi

Veebruaris seltskonnatantsude kursuste raames on midagi erilist – tango kuu!
Seltskonnatantsukursus on suurepärane viis ühendada meelelahutus ja liikumine, luues samal ajal erilisi mälestusi.
Bachata kursuse sari koosneb 4 treeningust, mis avab ukse sensuaalsele ja emotsionaalsele tantsumaailmale.
Salsa kursuste sari, kus neljast treeningust koosnev programm viib osalejad kaasa ladina rütmidesse.